specjalista da. odszkodowań - Katowice

specjalista da. odszkodowań

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
Poszukujemy kandydatów na specjalistów ds. odszkodowań, osób ambitnych cechujących się dużym zaangażowaniem i inicjatywą.
Specjalista ds. odszkodowań dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej i przekazuje ją zespołowi prawników.
WYMAGANIA:
- Wytrwałość,
- Nastawienie na sukces,
- Otwartość na ludzi,
- Odpowiedzialność i uczciwość,
- niekaralność
OFERUJEMY:
- Profesjonalne szkolenia,
- Pomoc przy obsłudze pierwszych klientów,
- Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne zgodne z planem kariery,
- zaliczki po złożeniu sprawy do Kancelarii
Mile widziane:
Doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, w kontaktach z klientem lub sprzedaży bezpośredniej.

Kontakt:
Aplikacje ze zdjęciem kierować do:
Mariusz Mazur