Podejmiemy współpracę w zakresie odszkodowań - bardzo dobre warunki ! - Katowice

Podejmiemy współpracę w zakresie odszkodowań - bardzo dobre warunki !

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Podejmiemy współpracę z Agentem Ubezpieczeniowym i OFE, Przedstawicielem handlowym, Doradcą kredytowym i finansowym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Klienta w zakresach: dochodzenia odszkodowań / obsługi prawnej / windykacji należności.

Nasze priorytety dla kandydata:
• bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
• szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
• pozycja lidera zespołu dla najlepszych

Opis stanowiska:
- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów,
- Prezentacja usług firmy,
- Obsługa klientów – podpisywanie umów i pełnomocnictw, aktywna pomoc w zbieraniu niezbędnej dokumentacji,
- Aktywne pozyskiwanie współpracowników;

Wymagania:
- Minimum średnie wykształcenie,
- Wytrwałość, konsekwencja,
- Umiejętność samoorganizacji,

Oferujemy:
- Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
- Szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
- Jasno określoną ścieżkę kariery,
- Możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub dzieło,
- Szansę doskonalenia zawodowego w oparciu o wieloletnie doświadczenia profesjonalistów,
- Naukę, wsparcie zawodowe i naszą pomoc w każdym aspekcie pracy

\"Gravis Legal Group\"
Tomasz Sułkowski
ul. Kościelna 35
42-622 Świerklaniec
tel. 790 476 374
tel. 504 264 732
NIP: 645-248-59-96
biuro@odszkodowania-windykacja.pl
www.odszkodowania-windykacja.pl

Autor ogłoszenia

Gravis Legal Group

Telefon: 790 476 374

ZdjęciaZdjecia - Podejmiemy współpracę w zakresie odszkodowań - bardzo dobre warunki !