Konsultant oświatowy - Katowice

Konsultant oświatowy

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Firma świadcząca usługi edukacyjne dla organów administracji, szkół, przedszkoli oraz podmiotów prywatnych w związku z dynamicznym rozwojem i dużym zainteresowaniem Klientów poszukuje osób zainteresowanych podjęciem współpracy na stanowisku
Konsultant Oświatowy

Szukamy osób z województwa opolskiego i śląskiego.

Opis stanowiska:
Do głównych obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należało będzie przedstawianie oraz sprzedaż usług firmy podczas spotkań handlowych u Klientów z bazy otrzymanej od firmy na wyznaczonym terenie działania

Oczekujemy:
Komunikatywności, umiejętności nawiązywania kontaktów
Wykształcenia minimum średniego
Dobrej organizacji pracy
Nastawienia na osiągnięcie sukcesu
Wysokiej kultury osobistej
Prawa jazdy kategorii B oraz własnego samochodu ( w okresie próbnym)
Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
Wynagrodzenie w systemie podstawa plus premia za wyniki
Współpracę w oparciu o umowę agencyjną bądź inną umowę cywilno-prawną
Możliwość awansu w tworzących się strukturach firmy w regionie
Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
Wsparcie doświadczonej kadry
Pracę w zgranym zespole ludzi z pasją
Pracę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV i LM z dopiskiem konsultant oświatowy na adres: sekretariat@cel.com.pl do dnia 10 sierpnia 2012

Autor ogłoszenia

CE Lingua

Telefon: 124157992