Konsultant/Maganer/Dyrektor - Katowice

Konsultant/Maganer/Dyrektor

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Oriflame. Dynamicznie rozwijającą się grupa kapitałowa, prowadzącą sprzedaż bezpośrednią naturalnych kosmetyków
poszukuje:
Konsultanta/-ki
Menadżera/-ki
Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Zabrze, Knurów, Ruda Śląska

Poszukujemy, ambitnych, energicznych osób, ukierunkowanych na sukces! Zapewniamy fachową pomoc oraz pakiet szkoleń umożliwiających przygotowanie do rozpoczęcia pracy na tych prestiżowych stanowiskach! Oferujemy atrakcyjny plan marketingowy i możliwości rozwoju zawodowego.

OBOWIĄZKI:

zarządzanie zespołami konsultantów,
tworzenie i rozbudowa sieci konsultantów,
realizacja planów sprzedaży,
aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
uczestniczenie w spotkaniach biznesowych z klientami,
budowa i zarządzanie własną bazą klientów,

WYMAGANIA:
zaangażowanie i dyspozycyjność
komunikatywność - wysoka kultura osobista
kreatywność
nastawienie na realizację celów
rozwinięta umiejętność negocjacji, prezentacji i komunikacji

MILE WIDZIANE:
orientacja w branży kosmetycznej
doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - będzie dodatkowym atutem
Jeśli interesujesz się produktami kosmetycznymi
i chciałabyś/chciałbyś spróbować nowego
wyzwania, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!
DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!!!

Zainteresowane osoby proszone są o nadesłanie aplikacji CV
do dnia 31.01.2009 na adres katarzyna.kowol@oriflame.biz

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie przy realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)\"

Autor ogłoszenia

Katarzyna Kowol

Telefon: 793 530 308