Kierownik Inwentaryzacji - Katowice

Kierownik Inwentaryzacji

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Numer referencyjny: KI/Katowice

Miejsce pracy: Polska

Zadania na stanowisku:
• Zarządzanie zespołem koordynatorów i pracowników
• Szkolenie pracowników
• Przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepach sieci handlowych

Wymagania na stanowisku:
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (mile widziane w handlu)
• Mile widziane doświadczenie w zakresie przeprowadzania inwentaryzacji w sieciach handlowych
• Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Umiejętność obsługi komputera
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych podróży służbowych

Wybranym kandydatom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie uzależnione od ilości przeprowadzonych inwentaryzacji
• system premiowania uzależniony od uzyskanych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym na adres: adam.domek@issp.pl .

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierownik Inwentaryzacji