INŻYNIER PROJEKTU ROZWOJU KOMPONENTÓW - Katowice

INŻYNIER PROJEKTU ROZWOJU KOMPONENTÓW

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie




Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, jeden z czołowych dostawców sektora Automotive. W związku z dalszym rozwojem firmy naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTU ROZWOJU KOMPONENTÓW
SQD/10/2012
(praca w woj. śląskim)

Zakres obowiązków:
 niezależne prowadzenie projektów rozwoju komponentów według założonego planu
 zarządzanie/ przydzielanie zasobów w celu projektowania, analizy i weryfikacji konstrukcji, z uwzględnieniem wymagań funkcjonalnych i czasowych, zgodnie z priorytetami kierownictwa
 projektowanie w zakresie przydzielonych komponentów, z uwzględnieniem potrzeb klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz z użyciem odpowiednich narzędzi i technik (FEA, FMEA, Six Sigma, itp.)
 podejmowanie decyzji odnośnie zmian konstrukcyjnych na podstawie wiedzy, analiz oraz testów weryfikacyjnych
 analizę konstrukcji w zakresie inżynierii materiałowej, wytrzymałości oraz zjawisk występujących w układach hydro – mechanicznych planowanie strategii rozwoju komponentów z przydzielonego obszaru odpowiedzialności
 raportowanie postępów pracy przy pomocy narzędzi BOS

Wymagania:
 wykształcenie wyższe techniczne, na poziomie magisterskim (mile widziane o kierunku mechanicznym)
 minimum 4 lata doświadczenia w pracy nad projektami/ zagadnieniami technicznymi (mile widziane w rozwoju produktów)
 doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym
 wysoki poziom umiejętności technicznych
 znajomość działania układów hydraulicznych i hydro-mechanicznych
 bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
 znajomość aplikacji MS Office, mile widziane MS Project
 mobilność (możliwe częste podróże we wstępnym okresie szkoleniowym oraz wizyty u dostawców) odpowiedzialność i zaangażowanie
 wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

Wybranym osobom proponujemy:
 twórczą pracę w międzynarodowym środowisku
 możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w Polsce i za granicą
 bezpłatne kursy językowe
 pomoc finansową w podnoszeniu kwalifikacji
 milą atmosferę pracy wśród profesjonalistów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres elektroniczny :
praca@lgrant.com

tel. 510 252 703

Autor ogłoszenia

L.Grant HR Consulting

Telefon: 510 252 703

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość