.Net Developer - Katowice

.Net Developer

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Tytuł stanowiska: .Net Developer

Lokalizacja: Katowice

Branża: IT

Zadania:

tworzenie aplikacji chmurowych w .Net
współpraca zespołowa, by znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie
poznawanie nowych technologii i dzielenie się wiedzą z kolegami w firmie
wdrażanie rozwiązania w tworzonych aplikacjach do ITS

Wymagania:

znajomość .NET w wersji min.4 , ASP.NET MVC, WCF
umiejętność projektowania API webowych
dobrej znajomości Java Script
dobrej znajomości SQL oraz relacyjnych baz danych (np. MySQL)
umiejętność testowania (testy jednostkowe i integracyjne)
dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

możliwość pracy w środowisku chmurowym (Azure)
świetną atmosferę i środowisko pracy
szkolenia zewnętrze i wewnętrzne, konferencje i certyfikacje
lekcje angielskiego z native speakerem

Warunki zatrudnienia: UoP lub B2B

Autor ogłoszenia

Sel-work

Telefon: 533255905