Specjalista ds. pozyskiwania klientów ( z orzeczeniem o niepełnosprawności) - Katowice

Specjalista ds. pozyskiwania klientów ( z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

A-Trybut to Agencja Doradztwa Personalnego wyspecjalizowana w rekrutacji Osób Niepełnosprawnych. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Katowice
nr ref. SPK/KAT/07

Opis stanowiska:
- budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych,
- pozyskiwanie klientów zainteresowanych zatrudnianiem osób niepełnosprawnych,
- negocjacje handlowe,
- budowanie bazy kandydatów osób niepełnosprawnych.
Wymagania:
- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- otwartość, umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- duże zaangażowanie i motywacja do realizacja wyznaczonych celów,
- wiedza z zakresu zatrudniania osób niepełnosprawnych,
- zainteresowanie branżą HR,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług,
- prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny/premiowy,
- pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,
- narzędzia do wykonywania pracy.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@a-trybut.eu
(w tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska lub nr ref., a w treści maila posiadany stopień niepełnosprawności)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939