Zbrojarz-Betoniarz / Pracownik Prefabrykacji Belgia - Katowice

Zbrojarz-Betoniarz / Pracownik Prefabrykacji Belgia

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Całkowita kwota wynagrodzenia ok1 800 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Belgia
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Zbrojarzy- betoniarzy / Pracowników
prefabrykacji
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania
Posiadasz udokumentowane doświadczenie w zawodzie Zbrojarz-Betoniarz?
Czytasz rysunek techniczny?
Znasz język francuski, angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym?
Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
• Gięcie, cięcie, sczepianie zbrojeń
• Tworzenie siatki zbrojeń, belki i słupy, które później będą zalewane betonem
• Prace przy wylewaniu betonu - nadzór nad strumieniem betonu
• Praca na podstawie rysunku technicznego

Mile widziane
BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
• Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy
• Potrafisz obsługiwać suwnice oraz wózki widłowe

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:
• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
• Możliwość pracy w NADGODZINACH
• Zakwaterowanie
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
• Opiekę rzecznika pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 800 euro netto miesięcznie Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Autor ogłoszenia

Work Express

Telefon: 327758880

ZdjęciaZdjecia - Zbrojarz-Betoniarz / Pracownik Prefabrykacji Belgia