Pracownik inwentaryzacji Katowice - Katowice

Pracownik inwentaryzacji Katowice

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- liczenie towarów w sklepach sieci handlowych,
- obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania:
- dyspozycyjność w wybrane dni w godzinach nocnych,
- umiejętność obsługi komputera,
- pełnoletniość.

Oferujemy:
- darmowe szkolenia,
- umowę zlecenie/o dzieło,
- pracę w miłej atmosferze,
- wynagrodzenie: 9.00 zł/h brutto.
- możliwość dłuższej współpracy.

Inwentaryzacje w dniach:
22.09.2015
02/06/11/12/14/15/21/22/23/25/26/27.10.2015

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY:
o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie;

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego.

Autor ogłoszenia

Invent

Telefon: 713778800