Od Zaraz !!! Praca Dla Dekarza We Francji - Katowice

Od Zaraz !!! Praca Dla Dekarza We Francji

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1500 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH DEKARZY
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania
• minimum 3-letnie doświadczenie ;
• znajomość języka francuskiego ;
• własny samochód na wyjazd ;

Obowiązki
• prace dekarskie, na wysokości głownie pokrycie dachowe z blachy
• montowanie rynien, instalacji odprowadzania deszczówki
• docinanie blachy przy oknach dachowych, otworach, kratkach wentylacyjnych
• układanie izolacji dachowej jak również izolacji zewnętrznych budynków

Mile widziane
ekipa 3-osobowa, w tym 1 osoba z samochodem i 1 osoba z francuskim ;

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:

• stawka 10 euro brutto
• DODATEK ŚWIĄTECZNY
• Czeki restauracyjne - gwarantowany posiłek w ciągu
• Klometrówkę
• Nadgodziny
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PNL brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego - jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika
• Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1500 euro netto miesięcznie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Autor ogłoszenia

Work Express

Telefon: 327758880

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Od Zaraz !!! Praca Dla Dekarza We Francji