Monter drzwi i okien aluminiowych - Katowice

Monter drzwi i okien aluminiowych

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH
Monterów drzwi i okien aluminiowych
Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 600 euro netto miesięcznie
Miejsce pracy: Belgia

Wymagania
Masz udokumentowane doświadczenie jako Monter drzwi i okien aluminiowych?
Świetnie czytasz rysunek techniczny?
Pracowałeś na kontraktach zagranicznych?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
• Posiadasz samochód, którym jesteś w stanie wyjechać na projekt
•jesteś dokładny i precyzyjny

Obowiązki
•doświadczenie przy montażu okien i drzwi aluminiowych
• praca na produkcji przy użyciu maszyn i narzędzi
•Znajomość rysunków i planów technicznych
• znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy
• MOŻLWIOŚĆ WYPRACOWANIA NADGODZIN.
• Zakwaterowanie GRATIS
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Mieszkanie w pobliżu miejsca pracy
• Premia końca misji 10% wynagrodzenia
• DODATEK za znajomość języka francuskiego, lub angielskiego
• Umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS - OD 4055 PLN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
• Wynagrodzenie wypłacane na czas ( w EUR lub PLN, wedle preferencji pracownika )
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
• Opiekę rzecznika pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok 1 600 euro netto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Autor ogłoszenia

Work Express

Telefon: 327758880

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Monter drzwi i okien aluminiowych