Dekarz- Szef Ekipy - Katowice

Dekarz- Szef Ekipy

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Całkowita kwota wynagrodzenia ok.2 220 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Belgia
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO DEKARZA- SZEFA EKIPY
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania
• Masz doświadczenie w prowadzeniu ekipy dekarzy?
• Znasz język angielski lub flamandzki w stopniu komunikatywnym?
• Potrafisz czytać rysunek techniczny?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
• Zarządzanie ekipą 4 polskich dekarzy, kontakt z biurem : telefoniczny i bezpośredni w sprawach dotyczących zaopatrzenia budowy w materiały, postępu prac, itd.
• Układanie izolacji PCV/TPO na płaskich dachach przemysłowych
• Zgrzewanie membran hydroizolacyjnych
• Prace wykończeniowe związane z układaniem podsufitek

Mile widziane
BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
• Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy
• Potrafisz czytać plan techniczny
• Możesz ze sobą zabrać podstawowe narzędzia

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:

• Zakwaterowanie GRATIS
• Premia wynikająca ze znajomości języka angielskiego lub flamandzkiego
• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Pewne NADGODZINY
• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
• Opiekę rzecznika pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2 220 euro netto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Autor ogłoszenia

Work Express

Telefon: 327758880

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Dekarz- Szef Ekipy