Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Katowice

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków: • pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, • sprzedaż produktów finansowych, • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych, • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami. Wymagania: • preferowane wykształcenie wyższe, • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klientów i/lub telemarketingiem, • doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług, • znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i/lub majątkowych, • rozwinięte umiejętności interpersonalne. Zapewniamy: • atrakcyjne warunki finansowe – w tym wysokie prowizje, • cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń, • otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji, • szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń, • wyjazdy zagraniczne dla najlepszych, • udział w konferencjach, sympozjach finansowych. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, do 10 stycznia 2012r. z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref.: LH/12/2012. Prosimy o zamieszczenie w CV ze zdjęciem poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Łukasz Hebda

Telefon: 795137804