Specjalista ds. Funduszy Unijnych - Katowice

Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Specjalista ds. Funduszy Unijnych;
miejsce pracy: centrala BPC Katowice

Główne zadania:
Do uzgodnienia w indywidualnej rozmowie
Wymagania:
• min. 3 lata doświadczenia w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej do programów unijnych
• samodzielnie zrealizowane projekty związane z nowymi technologiami (branża IT)
• wysoka kultura osobista
• kreatywność i zdolności analityczne
Oferowane warunki:
• możliwość różnych form zatrudnienia
• stałe wynagrodzenie miesięczne+ prowizja
• możliwość awansu
• kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi
• współpraca z profesjonalistami branży IT

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: kontakt@it-penetration.pl

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą a dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883\"