Pracownik Działu Obsługi Klienta KATOWICE - Katowice

Pracownik Działu Obsługi Klienta KATOWICE

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Stanowisko: Pracownik działu obsługi Klienta
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
• Aktywna obsługa klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych,
• Budowanie trwałych relacji z klientami,
• Dobór oferty adekwatnej do potrzeb klienta,

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
• Samodzielność, rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność, obowiązkowość,
• Orientacja na klienta oraz dążenia do realizacji założonych celów,
• Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem,
• Dyspozycyjność w równoważnym czasie pracy (dwa weekendy pracujące)

Oferujemy:
• Współpraca z młodym, dynamicznym zespołem
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny system premiowy zależny od wyników pracy
• Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie (stawka 12zł brutto/h)
Zagwarantowane przepracowanie 140 h z możliwością przejścia na całość etatu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na mail:
marta.terlikowska@workservice.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: \" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .\"

Autor ogłoszenia

Work Service S.A.