Doradca ds Ubezpieczeń i Inwestycji - Katowice

Doradca ds Ubezpieczeń i Inwestycji

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jedna z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych ma przyjemność zaprosić do procesu rekrutacyjnego osoby zainteresowane pracą w charakterze:

Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Zakres obowiązków:
- aktywne nawiązywanie długoterminowych kontaktów z potencjalnymi klientami
- analiza finansowa i dobór odpowiedniej strategii dla klientów
- edukacja finansowa klientów
- obsługa posprzedażowa

Wymagania:
- wiek powyżej 25 lat
- min. wykształcenie średnie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- wytrwałość i determinacja w działaniu
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- energiczność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego
- system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
- elastyczne godziny pracy
- stabilność zatrudnienia i miłą atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a wykorzystaniem swoich talentów i chcesz rozwijać się razem z nami, prześlij swoją aplikacje (cv + list motywacyjny) na adres mailowy:
praca_slaskie@wp.eu

W temacie maila proszę podać nr ref. stanowiska: DUI/11/2009

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883”.