Agent Ubezpieczeniowy - Katowice

Agent Ubezpieczeniowy

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

manBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta świadczącego usługi finansowe z zakresu ubezpieczeń i zarządzania finansami, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kod aplikacji: EXM/001/BC/P
Miejsce pracy: Katowice

ZADANIA

zawieranie umów ubezpieczeniowych
budowa oraz zarządzanie bazą Klientów
przygotowanie oraz prezentacja ofert
kontakt telefoniczny z Klientami
kompleksowa obsługa pozyskanego Klienta

WYMAGANIA

wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym
min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
motywacja do pracy oraz samodyscyplina
osoba ambitna, chcąca odnieść sukces zawodowy
zaświadczenie o niekaralności
prawo jazdy kat.B

OFERTA

system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach, premiach
profesjonalny rozwój poprzez program bezpłatnych szkoleń
indywidualna ścieżka kariery

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 21 sierpnia 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 22 sierpnia 2012. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: EXM/001/BC/P.