Instruktor tańca - Katowice

Instruktor tańca

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Studio Tańca i Ruchu First Steps od lat działające na terenie południowo-wschodniej Polski rozpoczyna nabór na stanowisko

Instruktor Tańca

WYMAGANIA:
• Wykształcenie kierunkowe
• Dobry kontakt dziećmi
• Dyspozycyjność
MILE WIDZIANE:
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
ZADANIA:
• Prowadzenie zajęć tanecznych w grupach organizowanych przez Studio Tańca i ruchu First Steps
• Opracowywanie materiałów dydaktycznych do ww. zajęć
• Przygotowywanie oraz przekazywanie rodzicom okresowych raportów z postępów ucznia
FIRMA OFERUJE:
• Pracę w dużej i stabilnej Firmie w kreatywnym, zaangażowanym zespole ludzi pełnych pasji i chęci działania
• Atrakcyjne, konkurencyjne zarobki
• Pomoce naukowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) na adres: krakow@firststeps.com.pl
Termin nadsyłania ogłoszeń upływa 15.09.2012 r. W temacie aplikacji prosimy o wpisanie nazwy stanowiska. Informujemy jednocześnie, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Obecnie poszukujemy osób z okolic:
- Chorzowa,
- Siemianowic Śl.,
- Katowic.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 poz. 883)\"