Specjalista ds. ofertowania - Katowice

Specjalista ds. ofertowania

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

RAControls jako Autoryzowany Dystrybutor prowadzi na terenie Polski działalność obejmującą sprzedaż produktów Rockwell Automation marki Allen-Bradley - systemów sterowania, napędów oraz osprzętu elektrycznego, sprzedaż oprogramowania Rockwell Automation marki Rockwell Software, udzielanie wsparcia technicznego producentom maszyn, integratorom systemów i użytkownikom końcowym oraz prowadzenie szkoleń z zakresu poszczególnych grup produktowych w ramach Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:
Katowice

Zadania
Opracowywanie ofert dotyczących produktów i usług firmy
Współpraca z przedstawicielami handlowymi
Doradztwo techniczne
Utrzymywanie relacji z klientami
Udział w działaniach marketingowych prowadzonych przez firmę

Wymagania:
Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
Wyższe lub średnie wykształcenie techniczne, preferowane kierunki elektryczne
Doświadczenie na zbliżonym stanowisku
Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb klienta
Znajomość MS Office

Oferujemy:
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Oferty pisemne zawierające CV oraz list motywacyjny z dołączoną klauzulą: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych\" prosimy przesłać na adres:
e-mail: praca@racontrols.pl, www.racontrols.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

RAControls