dysponent serwisu - Katowice

dysponent serwisu

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

WORK WONDERS dla swojego Klienta- firmy z branży komputerowej zatrudni kobietę w Katowicach na stanowisko:

Obowiązki:
- odbieranie telefonów od klientów zgłaszających usterki w zakupionym
sprzęcie komputerowym i umawiania tych klientów na spotkania z serwisantami
- wypisywania zgłoszeń usterek
- archiwizacja dokumentów w odpowiednich segregatorach
- sprawdzanie kart pracy serwisantów
- monitorowanie płatności za wystawione fakury
- gospodarowanie przestrzenią w magazynie

Wymagania:
- status osoby uczącej się w wieku 18-26 lat
- znajomość obsługi komputera a szczególnie worda i excela
- dyspozycyjność od pn do pt w godz 8.00-16.00
- umiejętnosć pracy z trudnym klientem
- osoba zorganizowana, uporządkowana
Oferujemy:
wynagrodzenie: 10zł brutto/h
umowę zlecenie
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail katowice@workwonders.pl , www.workwonders.pl

Autor ogłoszenia

Sylwia