Asystentka - Katowice - Katowice

Asystentka - Katowice

Miasto: Ogłoszenia Katowice, Region: Lubelskie

Jesteśmy polską firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów doradczych
i szkoleniowych, obejmujących różne obszary polityki personalnej przedsiębiorstw.

ASYSTENTKA

Miejsce pracy: Katowice (centrum)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa funkcjonowania sekretariatu i recepcji firmy oraz zadań administracyjnych z tym związanych;
• obsługa spotkań organizowanych w firmie oraz wsparcie organizacyjne spotkań zewnętrznych i delegacji pracowników firmy
• nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów,
• fakturowanie,
• współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, sprzętu i materiałów biurowych,
• działania wspierające pracę konsultantów,

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych
• samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,
• zorientowanie na realizację celów,
• dynamizm w działaniu oraz terminowość,
• doskonałe umiejętności interpersonalne,
• profesjonalizm w działaniu,
• min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,

OFERUJEMY:
• przyjazną atmosferę pracy,
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego na adres: praca@lgrant.com

L.GRANT HR Consulting
Agencja Zatrudnienia nr 1118
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel. 32 782 64 80, 505 175 126

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Autor ogłoszenia

L. Grant HR Consulting

Telefon: 32 782 64 80, 505 175 126