Firma zajmująca się sprzedażą klocków Lego przyjmie do pracy STUDENTKI - Jaworzno

Firma zajmująca się sprzedażą klocków Lego przyjmie do pracy STUDENTKI

Miasto: Ogłoszenia Jaworzno, Region: Lubelskie

Oferta pracy na stanowisko konfekcjoner w firmie zajmującej się sprzedażą klocków LEGO

TYLKO OSOBY UCZĄCE SIĘ

Proszę podać w wiadomości jak długo będzie kontynuowana nauka.

Oferta pracy z miasta Jaworzno ( woj, śląskie ).

Opis stanowiska :

• Zatrudnimy wyłącznie kobiety, studentki ( studiujące zaocznie lub uczące się ),

• Pakowanie towaru do wysyłki, konfekcjonowanie, drukowanie etykiet

• Obsługa komputera i drukarki.

• Praca fizyczna na terenie zakładu.

• Kompletowanie towaru.

• Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu,

• Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie zgodnie z przeznaczeniem,

• Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,

• Wykonywanie zadań zgodnych z przydzieloną funkcją na magazynie.

Wymagania:

• Uczciwość , pracowitość i zaangażowanie w życie firmy,

• Punktualność,

• Odpowiedzialność,

• Dyspozycyjność,

• Dokładność,

• Oferta dotyczy pracy na umowę-zlecenie

Praca po 7h od poniedziałku do piątku od 7-14.

• Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres : firma.lego@wp.pl

Podaje numer telefonu : 731-669-555 Proszę dzwonić od poniedziałku do Piątku w godzinach 7-15 ( Prosić Martę )

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole,

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Autor ogłoszenia

LEGO

Telefon: 731-669-555

ZdjęciaZdjecia - Firma zajmująca się sprzedażą klocków Lego przyjmie do pracy STUDENTKI