Telefoniczna obsługa klienta (nie sprzedaż) – Ostrava - Jastrzębie-Zdrój

Telefoniczna obsługa klienta (nie sprzedaż) – Ostrava

Miasto: Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój, Region: Lubelskie

Tytuł stanowiska: Telefoniczna obsługa klienta (nie sprzedaż) – Ostrava
Lokalizacja: Ostrava (Czechy)
Wynagrodzenie: 2100-2200 zł netto

Branża: Ubezpieczenia

Zadania:

- Udzielanie kompleksowych informacji dotyczących produktów firmy
- Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń osób ubezpieczonych w firmie klienta (ubezpieczenia tyrustyczne, ubezpieczenia samochodów)
- Telefoniczna obsługa klientów zgłaszających szkodę, problem zdrowotny lub szkody pojazdów jakie nastąpiły w trakcie użytkowania od osób ubezpieczonych
- Kontakt z usługodawcami firmy
- Przekazywanie informacji zainteresowanym stronom

Wymagania:

- Język angielski na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w obsłudze klienta
- Podstawowa znajomość pakietu office
- Podzielność uwagi
- Mile widziana znajomość innych języków obcych

Wynagrodzenie:

2100-2200 zł netto (na rękę) + do 300 zł dla dojeżdżających w zależności od miejsca zamieszkania

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz z odpowiednią klauzulą zgody na przetwarzanie danych na: marek.neubauer@sel-work.pl

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Autor ogłoszenia

Sel-work