Kontroler finansowy - Jastrzębie-Zdrój

Kontroler finansowy

Miasto: Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój, Region: Lubelskie

Praca dla kontrolera finansowego w Ostrawie

Zadania:
- budżetowanie / prognozowanie
- analiza wyników finansowych i interpretacja odchyleń
- analiza rentowności projektów
- dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji spółki
- raportowanie i konsolidacja danych dla Grupy
- współpraca z audytorami wewnętrznymi
- współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami operacyjnymi

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse/rachunkowość
- min. 2-letnie doświadczenie w dziale kontrolingu/finansów/księgowości lub audycie
- biegła znajomość pakietu Office - w szczególności Excel
- znajomość zasad rachunkowości według norm polskich i międzynarodowych
- mile widziane doświadczenie w ubezpieczeniach
- dobra znajomość języka angielskiego

Wynagrodzenie:
do 8 000 zł brutto miesięcznie

Inne benefity:
bony żywieniowe w wysokości ok. 200 zł netto (po okresie próbnym)

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę (czeska) na pełen etat.
- praca od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych (8.00/9.00 - 16.00/17.00)
- praca na wewnętrznym oprogramowaniu firmy

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: klaudia.stefaniec@sel-work.pl
Proszę o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Autor ogłoszenia

Sel-work

Telefon: 535 430 871