Spawacz MIG/MAG monter - Gliwice

Spawacz MIG/MAG monter

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Spawacz MIG/MAG monter
Miejsce pracy: Normandia, La Brahigue – 61130 Le Gue de la chaine
Numer ref. 05/37/WS/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Spawacz MIG/MAG monter

Opis stanowiska:
Praca polega na spawaniu oraz montowaniu elementów do kontenerów na śmieci, spawanie metodą mig/mag. Spawy jedno i dwustronne, spawy czołowe i pachwinowe. Grubość blachy od 3 do 6 mm, rodzaj materiału: blacha, spawanie stali czarnej.

Wymagania:
-znajomość francuskiego mile widziana, przynajmniej u 1 osoby z zespołu
-własny samochód do zabrania na zlecenie mile widziane
-doświadczenie na podobnym stanowisku, certyfikaty mile widziane
-umiejętność czytania rysunku technicznego- wymóg konieczny
-mile widziana obsługa wózka widłowego i suwnicy
- do zabrania obuwie ochronne z wkładką anty przebiciową oraz odzież robocza
Klient oferuje:
-152h/miesięcznie
- Zakwaterowanie zapewnione przez Klienta ( 30 euro miesięcznie za media)
- Stawka miesięczna netto ok. 1700 euro
-Składki ZUS odprowadzane w Polsce, podatek dochodowy odprowadzany we Francji
- Polską umowę o pracę tymczasową, udział w długofalowym projekcie
- wsparcie Koordynatora na miejscu zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519 685 033/519 685 142/ 32 4944452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Spawacz MIG/MAG monter