Spawacz 135/136, Muret - Gliwice

Spawacz 135/136, Muret

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Spawacz 135/136
Miejsce pracy: 31600 Muret, Francja
Numer ref. 02/38/WS/2017
Liczba wakatów: 3

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: SPAWACZ 135/136

Firma produkuje okna i drzwi

Opis stanowiska:
Praca polega na spawaniu elementów drzwi i okien
Uprawnienia na EN 281-1/135,136 wymagane nawet jeśli są nieaktualne,
Spawania elementów typu:
siatka-ogrodzenie, brama przesuwana, brama z kutego żelaza, drzwi zewnętrzne, drzwi garażu

Wymagania:
-umiejętność spawania 136,135
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-czytanie rysunku technicznego, certyfikaty mile widziane
- język francuski komunikatywny u 1 osoby,
- 1 osoba z samochodem, które weźmie na zlecenie (premie paliwowe przyznaje Koordynator)
50-100 euro dla pracownika za amortyzację samochodu miesięcznie oprócz tego pracownicy jeżdżący w tym samochodzie składają się na paliwo

Klient oferuje:
-Stawka miesięczna za 152h ok. 1700 euro netto
- Zakwaterowanie zapewnione przez Klienta ( 30 euro miesięcznie za media)
- Składki ZUS od średniej krajowej, podatek dochodowy odprowadzany we Francji
- Dodatek za eksploatacje własnego samochodu (przyznaje Koordynator na zleceniu)
- Polską umowę o pracę na pełen etat, udział w długofalowym projekcie
- Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 324944452/ 519 685 033/519 685 142 lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Spawacz 135/136, Muret