Regipsiarz, Farebersviller - Gliwice

Regipsiarz, Farebersviller

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Regipsiarz
Miejsce pracy: 57450 Farebersviller, Francja
Numer ref. 05/38/WS/2017
Liczba wakatów: 4
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Regipsiarz

Układania płyt kartonowo-gipsowych i stelaży, budowa centrum handlowego.
I ekipa z Polski już zaczęła pracę, poszukujemy II ekipy. Planowany wyjazd koniec września

Opis stanowiska:
-stawianie płyt gipsowo-kartonowych i stelaży,
-mile widziana umiejętność obsługi zwyżki/podnośnika,
-doświadczenie w pracy przy doublage, plastry miodu i armstrongi

Wymagania:
-wykształcenie techniczne budowlane (technolog wykończeniowy), ZSZ mile widziane
-doświadczenie w wyżej wymienionych pracach(min 2 lata), mile widziane doświadczenie we Francji,
-język francuski w stopniu komunikatywnym B1/B2 WYMAGANE u 1 osoby
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-prawo jazdy kat B oraz własny samochód ( dodatek paliwowy 50 euro/mc)

Klient oferuje:
-atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa 10,80 euro brutto/h, miesięcznie netto 1724 euro
-premia żywieniowa 9,45 netto/dzień
-polska umowa o pracę tymczasową, pełny etat,
-mieszkanie zapewnia Klient, pracownik płaci 30 euro miesięcznie za media,
-premia dla osoby z dobrym językiem francuskim,
-152 godziny miesięcznie,
-odzież roboczą zapewnia Klient,

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 324944452, 519-685-033, 519 684 977lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Regipsiarz, Farebersviller