Pracownik produkcji drutu - Gliwice

Pracownik produkcji drutu

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Pracownik produkcji drutu
Miejsce pracy: 78680 Epone, Francja
Numer ref. 03/37/WS/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik produkcji druku

Opis stanowiska:
-prostowanie i naciąganie drutu, przy wykorzystaniu maszyny- redukcja średnicy drutu do żądanej wartości,
-walcowanie, laminowanie drutu do uzyskania taśmy,
-obróbka cieplna w różnych stopach, w celu uzyskania pożądanych właściwości mechanicznych wyrobu gotowego lub jego pół przetworzenie,
-nawijanie wyrobów na szpulki
Wymagania:
-gotowość do pracy zmianowej
-znajomość francuskiego mocne podstawy/komunikatywny (weryfikacja telefoniczna przez Klienta)
-obsługa komputera
- znajomość matematyki (liczenie, %)
- doświadczenie nie wymagane. Klient zapewnia szkolenie
Do zabrania buty z wkładką antyprzebiciową oraz ubranie robocze

Klient oferuje:
-Stawka miesięczna za 152h ok. 1600 euro netto
- Zakwaterowanie zapewnione przez Klienta ( 30 euro miesięcznie za media)
- polska umowa o pracę tymczasową
- stawka godzinowa brutto: 9,76 euro/ +10% premia końca misji/ prime panier 6,69 euro za przepracowany dzień/ dodatki za godziny nocne(+25%) i dni wolne(+100%)
- Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519 685 033/519 685 142 / 32 4944452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik produkcji drutu