Operator logistyczny do komplementacji zamówień - Gliwice

Operator logistyczny do komplementacji zamówień

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Operator logistyczny do komplementacji zamówień
Miejsce pracy: 25218 Montbeliard, Francja
Oferta 04/41/WS/2017
Język obcy: francuski lub angielski w stopniu komunikatywnym
Liczba wakatów: 9 osób

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Komisjoner, operator wózka

Obowiązki:
- komplementacja zamówień/ części automotive/
-obsługa wózka widłowego – wymagane uprawnienia na wózki!
- transport/lokowanie towarów na terenie magazynu, prace magazynowe

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży automotive
- znajomość francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym u każdego pracownika
-chęć do pracy zmianowej/ III zmiany
-gotowość do wyjazdu na dłuższy okres
- prawo jazdy kat B oraz samochód (dojazd własny na zlecenie) dodatek za użytkowanie samochodu przyznaje Koordynator

Do zabrania buty ochronne

Klient oferuje:
-atrakcyjne wynagrodzenie ok. 1600 euro netto /152 godziny + nadgodziny dodatkowo płatne
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie (koszt 30 euro za media/mc)
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową, podatek dochodowy odprowadzany we Francji
-opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- zmiana nocna: stawka godzinowa +20%

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 519 684 977, 519 685 033, 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl , j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
W temacie wiadomości prosimy wpisać nr oferty: 04/41/WS/2017
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

ZdjęciaZdjecia - Operator logistyczny do komplementacji zamówień