Doświadczony dociepleniowiec - Gliwice

Doświadczony dociepleniowiec

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Doświadczony dociepleniowiec
Miejsce pracy: Chambery, Francja
Oferta 01/41/WS/2017
Język obcy: francuski w stopniu komunikatywnym przynajmniej u 1 osoby
Liczba wakatów: 3

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: DOŚWIADCZONY DOCIEPLENIOWIEC

Budowy są ruchome, mogą być od 5 km do 50km od miejsca zakwaterowania.
Na projekcie samochody służbowe do dyspozycji (czas dojazdu do pracy nie
wliczony w czas pracy )
Pewne nadgodziny, zdarza się praca w soboty.
Buty ochronne i odzież robocza do zabrania przez Pracownika

Obowiązki:
-Kompleksowe docieplanie elewacji (system dociepleń: wełna mineralna / styropian, tynk) -Malowanie fasad drewnianych i tynkowanych
-Praca na rusztowaniach

Wymagania:
-Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane we Francji)
-Umiejętność czytania planów
-Znajomość technik wykończeniowych/ doświadczenie w pracy na wysokości
- Brak uczulenia na wełnę mineralną
-Prawo jazdy Kat B
-Język francuski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
-Stawkę godzinową : 9,76 euro brutto + stałe premie (żywieniowa, końca misji)
- Możliwe zarobki do 2000 euro netto/miesiąc
- Zapewnione zakwaterowanie (30 euro/ mc za media)
-Polską umowę o pracę na pełny etat
-Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
kom. 519 684 977
kom. 519 685 033
stacjonarny 324944452

lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl , j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
W temacie wiadomości prosimy wpisać nr oferty: 01/41/WS/2017
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Doświadczony dociepleniowiec