Technik samochodowy koordynator - Gliwice

Technik samochodowy koordynator

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Oferta pracy: Technik samochodowy koordynator
Miejsce pracy: 79539 Lörrach (B-W), okolice Freiburg
Termin rozpoczęcia: możliwie jak najszybciej
Znajomość języka niemieckiego: dobry
Stawka godzinowa: 20.10€ brutto/h
Nr oferty: 1/34/LU/2017

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Technik samochodowy koordynator

Opis oferty:
Zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego
(warsztat samochodowy), w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi.
Poszukujemy osoby gotowej podjąć pracę na stałe lub bardzo długi okres.
Zakwaterowanie we własnym zakresie (pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu mieszkanie ale pracownik opłaca je sam)

Obowiązki:
1. Umiejętność podtrzymywania i nawiązywania kontaktu z klientami.
2. Koordynacja pracy zespołu w warsztacie.
3. Nadzór nad wszelkimi pracami i procesami w warsztacie.
4. Wsparcie techniczne dla pracowników.
5. Kierowanie i motywowanie zespołu do pracy.
6. Kontakt z kierownictwem w celu zapewnienia poprawy jakości pracy.

Wymagania:
1. Wykształcenie techniczne/zawodowe/wyższe: Mechanik samochodowy/Mechanik maszyn.
2. Zdolności przywódcze.
3. Zdolności interpersonalne (osoba zatrudniona będzie łącznikiem między pracownikami, a kadrą zarządzającą).
4. Znajomość marek takich jak Volkswagen i Audi.
5. Znajomość języka w stopniu DOBRYM

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/34/LU/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 32 494 44 52, 519 685 142 lub 519 685 033

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Technik samochodowy koordynator