Technik elektryk lub technik mechatronik - Gliwice

Technik elektryk lub technik mechatronik

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

OFERTA 02/08/BO NIEMCY

STANOWISKO: Technik elektryk lub technik mechatronik
MIEJSCE PRACY: Krailling

Agencja Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 , poszukuje pracowników dla firmy niemieckiej na stanowisko TECHNIKA ELEKTRYKA LUB TECHNIKA MECHATRONIKA.

Obowiązki:
włączanie, regulacja i sterowanie układów pomiarowych,
integracja aparatury z systemem,
konserwacja, naprawa i usuwanie usterek aparatur,
sterowanie automatyką energetyczną budynków poprzez sterowanie cyfrowe DCC,
prowadzenie dokumentacji roboczej, sporządzanie protokołów,
drobne prace elektryczne u klienta.

Wymagania:
doświadczenie w pracy z oprogramowaniem elektrycznym,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach,
wynagrodzenie 11,50€/h,
40,00€ netto diety za każdy dzień,
pomoc w organizacji zakwaterowania,
pomoc w organizacji dojazdu,
dodatkowy pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
fachowcy@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji). W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20
Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58
Ania: 534 483 111, 32 729 81 54

Autor ogłoszenia

Concordia