Szlifierz (do przyuczenia) ze znajomością języka niemieckiego - Gliwice

Szlifierz (do przyuczenia) ze znajomością języka niemieckiego

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Szlifierz (do przyuczenia) ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Backnang Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: DOBRA
Nr oferty 01/26/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Szlifierz (do przyuczenia)

Opis / Obowiązki:
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe.
Pracodawcą jest niemiecki producent części z metali i stali szlachetnej. Park maszynowy składa się z tokarek, frezarek, szlifierek, wiertarek konwencjonalnych i CNC. Pracodawca poszukuje kandydatów do przyuczenia zawodu szlifierz konwencjonalny, a docelowo szlifierz/ frezer CNC.
Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu ok. 170 godz. miesięcznie.

Główne zadania:
Szlifowanie elementów metalowych i ze stali szlachetnej.
Obsługa szlifierek konwencjonalnych.
Wykonywanie pomiarów według norm, obsługa narzędzi pomiarowych.
Uczęszczanie na szkolenia do obsługi szlifierek i frezarek numerycznych (CNC).

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz, mechanik przemysłowy lub z dziedziny obróbki metali skrawaniem.
Doświadczenie w szlifowaniu elementów metalowych maszynami do szlifowania.
Obsługa szlifierek konwencjonalnych mile widziana, ale niekonieczna.
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Chęć nabywania nowych umiejętności, wysoka motywacja do uczęszczania na szkolenia w zakresie konwencjonalnej i numerycznej obróbki metali.

Oferta:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: od 13 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji).
Miesięczne wynagrodzenie netto od 1500 do 2000 euro.
Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje ok. 400 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim i polskim na podany adres mailowy
j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/26/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.

Autor ogłoszenia

Corona Silesia Sp. z o.o.

ZdjęciaZdjecia - Szlifierz (do przyuczenia) ze znajomością języka niemieckiego