Spawacz ( MIG/MAG/WIG), okolice Ludwigsburg - Gliwice

Spawacz ( MIG/MAG/WIG), okolice Ludwigsburg

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Spawacz ( MIG/MAG/WIG)
Miejscwość: okolice Ludwigsburg, Niemcy
Nr. oferty: 01/43/PF/2017
Wakaty: 7

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: spawacz

Opis / Obowiązki:
· Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
· Długotrwała umowa o pracę z niemiecką firmą. Praca odbywa się w hali produkcyjnej.
· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
· Godziny pracy: od 155 do 175 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
· Spawanie metodą MIG, MAG lub WIG
· Montaż według schematów technicznych

Wymagania:
· Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz / spawacz
· Udokumentowane i aktualne doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz
· Konieczna znajomość i umiejętność samodzielnej pracy według rysunku technicznego
· Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

Oferujemy:
Praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony, pełne świadczenia socjalne
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1800 euro (+ nadgodziny)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracodawcę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

ZdjęciaZdjecia - Spawacz ( MIG/MAG/WIG), okolice Ludwigsburg