Spawacz MAG z podstawowym językiem niemieckim - Gliwice

Spawacz MAG z podstawowym językiem niemieckim

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Spawacz MAG z podstawowym językiem niemieckim
Miejsce pracy: Altusried, Niemcy (Bawaria)
Numer ref. 06/41/MR/2017
Liczba wakatów: 2
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Spawacz MAG

Opis stanowiska:
-spawanie stali i stali szlachetnej MAG
-spawanie precyzyjne,
-zszywanie i spawanie zgodne z rysunkiem technicznym,
- praca od pon do pt 7:00-16:30 / sobota 8:00-12:00
-praca w warsztacie
Wymagania:
-certyfikaty spawalnicze (mogą być nieaktualne ale muszą być)
-wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne mile widziane
-doświadczenie minimum 3 lata przy spawaniu – wymóg konieczny, dla Klienta doświadczenie jest najważniejsze
-znajomość rysunku technicznego,
-znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
-własny samochód oraz prawo jazdy kat B
Klient oferuje:
-polską umowę o pracę i długoterminową współpracę,
-stawkę godzinową brutto 12,50 euro
-zwrot kosztów dojazdu na zlecenie i z powrotem do domu
-opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
-dodatki za nadgodziny ,
-możliwość otrzymania zaliczki,
-opiekę polskiego biura,
-kompetentnych współpracowników,
-jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl , j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

ZdjęciaZdjecia - Spawacz MAG z podstawowym językiem niemieckim