Samodzielny elektryk techniki budowlanej - Gliwice

Samodzielny elektryk techniki budowlanej

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Samodzielny elektryk techniki budowlanej/praca na stałe
Miejsce pracy: okolice Biberach, Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: DOBRA
Nr oferty 02/35/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Elektryk techniki budowlanej

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: okolice miasta Biberach (małe miasto), Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład kilkuosobowy).
Praca jest stacjonarna. Zlecenia do 30 km w obrębie siedziby firmy.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 do 17), ok. 180 do 200 godz./ mies.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
Montaż i podłączenie instalacji budowlanych i szaf rozdzielczych.
Kontrola funkcjonalności.
Serwis i naprawa.

Wymagania:
Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza).
Doświadczenie przy elektryce budowlanej.
Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana.
Dobra znajomość języka niemieckiego.
Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy.
Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba).
Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy.

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: 14 do 16 euro (w okresie próbnym). Następnie 18 do 19 euro.
Zarobek miesięczny netto ok.1800 do 2200 euro. Po okresie próbnym większy zarobek
Wypłata wszystkich nadgodzin.
Dieta 300 euro miesięcznie.
Mieszkanie zapewnione i w pierwszym miesiącu opłacone przez pracodawcę, a następnie przez pracownika z diety.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim na podany adres mailowy j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 02/35/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 32 494 4452, 519 685 033 lub 519 685 142

Autor ogłoszenia

Corona Silesia sp z oo

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Samodzielny elektryk techniki budowlanej