Pracownik produkcji-asortyment higieniczny - Gliwice

Pracownik produkcji-asortyment higieniczny

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Pracownik produkcji-asortyment higieniczny/ wymagany niemiecki B1
Miejsce pracy: 56727 Mayen, Niemcy (60km na południe od Bonn)
Numer ref. 04/37/WS/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik produkcji-asortyment higieniczny

Planowany start projektu ok.25 października
Czas trwania do kwiecień 2018

Opis stanowiska:
Obsługa maszyn na produkcji (pampersy dla dzieci, dorosłych i artykuły higieniczne)

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym B1- WYMÓG KONIECZNY
-własny samochód do zabrania na zlecenie mile widziane
-sprawność fizyczna, brak uczulenia na kurz
-brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężkich rzeczy (sporadyczne podnoszenie worka ok.60kg)
-gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany), do zabrania ubranie robocze, obuwie zapewnia Klient

Klient oferuje:
-152h/miesięcznie
- Zakwaterowanie zapewnione przez Klienta ( 30 euro miesięcznie za media)
- Stawka 11,49 euro brutto/h, po okresie 3 miesięcy podwyżka do 13,00 euro brutto/h
- Polską umowę o pracę tymczasową, udział w długofalowym projekcie
- Klient zapewnia szkolenie stanowiskowe

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519 685 033/519 685 142/ 32 4944452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik produkcji-asortyment higieniczny