Pracownik inwentaryzacji za granicą – kierowca - Gliwice

Pracownik inwentaryzacji za granicą – kierowca

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Szukasz możliwości rozwoju?
Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?
Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów
• Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (bus 9 osobowy)

Wymagania od kandydatów:
• Prawo Jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach nocnych (przez cały okres trwania turnusu – ok. 21 inwentaryzacji )
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Umowę zlecenie ZUS
• Samochód (bus 9 osobowy)
• Wyżywienie (dwa posiłki)
• Zakwaterowanie
• Wynagrodzenie od 140,12 do 154,82 PLN netto ( na rękę) za inwentaryzację + pełnienie roli kierowcy ( inwentaryzacja trwa ok. 8 godzin)
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu
• Stałe turnusy wyjazdowe do takich państw jak m.in. Niemcy

Najbliższe turnusy:
• 26.06.2016 - 14.07.2016 Niemcy
• 03.07.2016 - 31.07.2016 Niemcy
• 17.07.2016 - 05.08.2016 Niemcy
• 07.08.2016 - 28.08.2016 Niemcy

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie invent.ag

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów ,praca fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego, płatna, licząca, liczący, liczenie, studenci, wyjazdowa, zagranica, Austria/Niemcy/ Czechy/, skanowanie towaru, liczenie towaru, inwentaryzacja, pracownik inwentaryzacji, praca od zaraz, praca inne, inwentaryzacje wyjazdowe, praca inna, inne, czasowa, tymczasowa, praca nocna, praca dzienna, praca sezonowa, praca dorywcza, remanent, za granicą, zagranica, premie, premia, kierowca, kierowcy, kierowanie.

Autor ogłoszenia

Invent

Telefon: 713778800

ZdjęciaZdjecia - Pracownik inwentaryzacji za granicą – kierowca