PRACOWNICY DZIAŁU WYSYŁKI (Praca dla par) - Gliwice

PRACOWNICY DZIAŁU WYSYŁKI (Praca dla par)

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: :PRACOWNICY DZIAŁU WYSYŁKI (Praca dla par)
Miejsce pracy: Buggingen, Heitersheim B-W, Niemcy
Numer ref.03/38/LU/2017
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pomocnik wysyłki
WYMAGANIA:
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– samodzielność, elastyczność,
– dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres,
– znajomość języka niemieckiego mile widziana ale nie wymagana
-prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – wymagane

OPIS STANOWISKA:
– proste pakowanie towarów (artykuły biurowe, elektroniczne)
– załadunek i rozładunek paczek
– proste prace magazynowe
– przetwarzanie zamówień
– praca na skanerze ręcznym

KLIENT OFERUJE:
– pełen pakiet socjalny,
– niemiecka umowa o pracę, 9,23 brutto euro/h
– możliwość nadgodzin
- praca w polskim zespole,
Pozostałe wsparcie:
– Zapewnione zakwaterowanie w domach jednorodzinnych, pokoje jedno i dwuosobowe (koszt 150 euro/mc)
zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim wraz ze zdjęciem całej sylwetki na podany adres mailowy j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.
W razie pytań pozostajemy o dyspozycji: tel. 324944452, 519 586 033 lub 519 684 977
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - PRACOWNICY DZIAŁU WYSYŁKI (Praca dla par)