Praca dla opiekunki osób starszych!!! NIEMCY!!! - Gliwice

Praca dla opiekunki osób starszych!!! NIEMCY!!!

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

02/SV/2016
Miejscowość: 99096 Erfurt (3h drogi od Zgorzelca!)
Duże miasto, ponad 200.000 mieszkańców (Thüringen)
Dojazd: Mały bus
Poszukujemy niepalącej opiekunki dla małżeństwa, która w miarę możliwości dogaduje się w języku niemieckim (potrafi zrozumieć potrzeby
podopiecznych, wezwie pogotowie etc.)
Podopieczni mieszkają we własnym domu.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z osobą łazienką.

Obowiązki opiekunki związane z prowadzeniem domu:
– gotowanie
– zmywanie
– pranie
– prasowanie
– sprzątanie domu

Obowiązki opiekunki związane z pielęgnacją:
– mycie
– zmiana ubrań
– pomoc w tranferze z łóżka na wózek
– zmiana pieluch
– pozostała pomoc w zapewnieniu higieny

Pozostałe obowiązki:
– spacery (rzadko)
– w miarę możliwości rozmowa

Podopieczni:
– kobieta, 1,60cm, 68kg, 76 lat, PS3,
inkontynencja 1,2
jest 6 miesięcy po wylewie – paraliż lewej strony
mentalnie przytomna, nie ma demencji
– mężczyzna, 70kg, 75 lat, PS 3
amputowane obie nogi, większość czasu spędza w łóżku.

Oferujemy:
– organizację dojazdu i pokrycie kosztów „od domu do domu”
– 1 umowę na długi okres
– premię świąteczną
– dyżury telefoniczne także w weekendy i święta
– atrakcyjne wynagrodzenie
– wysokie składki ZUS
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
opieka@agencja-concordia.pl
(przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy http://agencja-concordia.pl/jestes-opie…/wypelnij-formularz/ . W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
534 483 111, 32 729 81 54
515 633 746, 32 718 64 58
504 131 616, 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia

Telefon: 534483111