Poszukujemy opiekuna do osoby starszej - Gliwice

Poszukujemy opiekuna do osoby starszej

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

OFERTA NR 16/80/AC
Praca dla mężczyzny, zamiany co 4 tygodnie
START: 1.09.2016

MIEJSCOWOŚĆ: 72643 Wolfschlugen
DO OPIEKI:
- kobieta
- 58 lat
- 165 cm
- 80 kg
- stwardnienie rozsiane
- zaburzenia limfatyczne
- demencja
- nałogowy palacz
- podopieczna ma trudny charakter

OBOWIĄZKI:
- pomoc w toalecie (podopieczna ma cewnik - opróżnianie worka cewnikowego)
- pomoc w myciu
- pomoc w zmianie ubrań
- pomoc w jedzeniu
- pomoc w wychodzeniu i wstawaniu z łóżka
- zmiana pieluch

POZOSTAŁE OBOWIĄZKI: prowadzenie domu, gotowanie, zakupy etc.
Podopieczna posiada rollator, krzesło toaletowe, lifter w łazience.
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu.
Opiekun ma własny pokój.

Oferujemy:
- zwrot kosztów dojazdu i powrotu w wysokości 150€,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- A1, EKUZ
- dodatkowe pieniądze na wyżywienie w wysokości 200€

Wymagania:
- doświadczenie w opiece
- język podstawowy w takim stopniu, aby swobodnie wezwać pogotowie, poprosić o pomoc koordynatora
- niekaralność
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą na demencję/Alzheimera
- siła fizyczna

info. dodatkowe:

- na to zlecenie musi jechać opiekun, który ma silny charakter,
bo podopieczna ma ciężką demencję, krzyczy, bije etc.,
dlatego też tak często są zamiany;
- pieniądze za dojazd zwracamy wraz z wypłatą
- na miejscu nie ma internetu
- zakupy dla pacjentki robi opiekun, ale córka
dostarcza bardzo mało pieniędzy na jedzenie ok. 30€/tydzień,
i za te pieniądze opiekun musi kupić jedzenie dla pacjentki,
najtańsze musi kupować (jakieś makarony, ziemniaki).
dlatego nasz opiekun musi się sam wyżywić i dostaje
200€/mc (w przypadku pierwszej umowy jest to 50€ co tydzień,,
przelewane na konto) i to są pieniądze tylko dla opiekuna,
za te pieniądze może też sobie kupić Stick do internetu np. w sklepie Ald

Autor ogłoszenia

Concordia sp. z o.o.

Telefon: 504 131 616