Pomocnik ślusarza (Spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach) - Gliwice

Pomocnik ślusarza (Spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach)

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy-Ingolstadt

Zakres obowiązków:
- montaż części maszyn
- praca wg planu
- stałe i okresowe przeglądy stanu technicznego maszyn
- obróbka metalu

Wymagania:
- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu ślusarz/mechanik
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenia na w/w stanowisku
- możliwość przyjazdu na spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- dodatki branżowe
- pełen pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy logistyka@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny POMS/INGOL/2015

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 322703184

ZdjęciaZdjecia - Pomocnik ślusarza (Spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach)