Pielęgniarz/ Pielęgniarka w Domu Opieki - Gliwice

Pielęgniarz/ Pielęgniarka w Domu Opieki

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Pielęgniarz/ Pielęgniarka w Domu Opieki
Numer ref: 01/21/WS/2017
Miejsce pracy: Dom Opieki Niemcy

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pielegniarka, Pielęgniarz

Warunki zatrudnienia:
-Umowa o pracę tymczasową
-SKŁADKI ZUS odprowadzane od kwoty 4263 zł brutto – PEŁNY ETAT
-Praca w Domu Opieki

Wynagrodzenie i zasady jego naliczania:
-Wynagrodzenie w wysokości: 18,06 € brutto / za godzinę
-Tygodniowy czas pracy min. 40 h
- Do 10 dnia następnego miesiąca
- Rachunek wskazany przez Pracownika PLN/EUR

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie prostych czynności opiekuńczych
- Transfer
-Zmiana pościeli, pomoc w ubraniu się
-Toaleta / dbanie o higienę podopiecznych
- Sprzątanie

Wymagania:

-Dyplom ukończenia szkoły w zawodzeni Pielęgniarka/Pielęgniarz
-Dobra znajomość języka niemieckiego (B2)
- Prawo wykonywania zawodu
- Czynne prawo jazdy
-Dobry stan zdrowia, ponieważ będzie trzeba transferować itp.,
-Umiejętność obsługi urządzeń elektronicznych typu IPad – uzupełnianie raportów, karty czasu pracy, itp.

Klient oferuje:
- za nadgodziny 25% od 41 godziny tygodniowo
- za pracę w nocy 25% w godzinach 23:00 – 06:00
- za regularną pracę w nocy 20% godzin (stała praca w nocy)
-za pracę w niedzielę 50% godzin
- dodatek za pracę w święto (zgodnie z niemieckim kalendarzem świąt) 100% godzin
-2 dni płatnego urlopu

-Klient zwraca koszty podróży
-Nostryfikacja dyplomu
-Pierwsze 4-6 tygodni wdrożenie w zakres obowiązków
-Zakwaterowanie i wyżywanie zapewnione przez klienta (mieszkanie w bliskiej odległości miejsca pracy)
-Dokument A1 / karta EKUZ
-Stabilną pracę na lata, możliwość przejścia na niemiecką umowę
-Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
-Opiekę rzecznika pracownika
- POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć tą ofertę, a za każdą Pielęgniarkę, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 500 PLN

Dokumenty potrzebne do nostryfikacji dyplomu:
Dyplom – zawód „Pielęgniarka”
Świadectwo ukończenia szkoły średniej, czyli świadectwo maturalne
Suplement do dyplomu z wykazem przedmiotów oraz godzin
Prawo wykonywania zawodu
Mile widziany certyfikat językowy
Dowód osobisty
Akt urodzenia
Zaświadczenie o niekaralności

WSZYSTKIE dokumenty powyżej muszą być potwierdzone notarialnie – za zgodność z oryginałem – koszt po stronie Pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt pod nr +48 519 685 142
lub mailem:j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Autor ogłoszenia

Corona Silesia Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pielęgniarz/ Pielęgniarka w Domu Opieki