Opiekunka z prawem jazdy - Gliwice

Opiekunka z prawem jazdy

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Nr oferty:01/25/NP/2017
od 15.08.2017r.
Wymagany język: niemiecki dobry lub mocno komunikatywny

Miejsce pracy: 18225 Kühlungsborn (miasto uzdrowiskowe nad morzem)

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy jako opiekunka osoby starszej.
Podopieczna - Pani Ute to miła starsza 72-letnia osoba.
Porusza się o własnych siłach, nie jest ograniczona ruchowo.
Waży 72kg. Ma pogodną osobowość. Lubi rozwiązywać krzyżówki, oglądać telewizję,
a ciepłe dni lubi spacery po plaży.

Podopieczna mieszka sama w małym domku.
Dla opiekunki przygotowana jest sypialnia z osobnym wc.
Jest dostęp do internetu.

Córka podopiecznej mieszka w Belgii.
Przyjeżdża ok. 1 raz na miesiąc, ale dzwoni codziennie.

Obowiązki na miejscu to:
- dotrzymywanie towarzystwa
- gotowanie
- pranie
- sprzątanie
- robienie zakupów
- spacery
- raz w tygodniu odwiedzanie cmentarza w pobliskiej miejscowości razem z podopieczną.

Na miejscu jest dostępny samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Oferujemy:
- legalną pracę - umowa zlecenie z możliwością stałych zmian (oferta jest nowa)
- ubezpieczenie - formularz A1 + karta EKUZ
- możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia prywatnego Generali
- składki ZUS (społeczne i zdrowotne) odprowadzane od średniej krajowej
- opiekę polskiego biura
- opiekę koordynatora na miejscu
- zwrot kosztów dojazdu w wysokości 120€ w obie strony
- wynagrodzenie miesięczne netto w wysokości 1350€
- wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca

Nasze oczekiwania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację
- prawo jazdy
- doświadczenie w pracy w opiece
- mile widziane referencje
- umiejętność gotowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres: j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty: 01/25/NP/2017
lub kontakt pod nr: 519685033, 519685142,

Uwaga: Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, ale nie spełniasz wymagań lub nie możesz podjąć jej w wyznaczonym terminie
zgłoś się do nas, a znajdziemy ofertę pasującą do Ciebie i Twoich oczekiwań.

Autor ogłoszenia

Corona Silesia Sp. z o.o.

Telefon: 519685142

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Opiekunka z prawem jazdy