Opiekunka Osoby Starszej w Niemczech - Gliwice

Opiekunka Osoby Starszej w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

OFERTA 63/AC NIEMCY

START: 29.09.2016 (28.09.2016)
MIEJSCOWOŚĆ: Möglingen (ok. Stuttgartu) , Niemcy

Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 osoby na stanowisko opiekunki osoby starszej.

Do opieki:
- kobieta
- 78 lat
- 70 kg
- 158 cm

Podopieczna cierpi na znacznie postępującą demencję. Jest bardzo miłą i życzliwą kobietą. Uwielbia chodzić na spacery. Podopieczna posiada rollator, jednak z niego nie korzysta, woli używać laski, gdyż jeszcze porusza się o własnych siłach. Kobieta jest ogólnie bardzo samodzielna, a pomoc jest potrzebna przede wszystkim do prowadzenia domu. Kobieta mieszka w domu z pięknym ogrodem. Dom ten jest dwupiętrowy. Podopieczna mieszka na parterze, a na pierwszym piętrze mieszka syn z żoną i dwójką dzieci. Cała rodzina w miarę możliwości pomaga Podopiecznej i opiekunce. Dom wyposażony jest w dużą kuchnię, w której opiekunka przygotowuje jedzenie tylko dla siebie o Podopiecznej. Łazienka w domu jest przystosowana do osoby starszej. Drobne zakupy do domu opiekunka robi sama, po większe jeździ z rodziną Podopiecznej do dużego marketu.

Obowiązki:
pomoc w drobnych czynnościach życiowych,
prowadzenie domu (bez ogrodu),
prace domowe,
zakupy,
organizacja czasu.

Wymagania:
kobieta ,
niepaląca,
powyżej 40 lat,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece,
spokojna osobowość,
bezkonfliktowość,
niekarana,

Do dyspozycji opiekunek:
własny pokój,
darmowe łącze telefoniczne,
Internet.
Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
terminowe wypłaty,
ciągłe ubezpieczenie,
składki zdrowotne oraz społeczne,
formularz A1,
karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),
na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu
w Niemczech,
ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,
zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,
bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,
opiekę koordynatora na miejscu,
zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,
wsparcie i kontakt z biurem Concordia,
zdobycie doświadczenia,
możliwość podszkolenia języka niemieckiego,
często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Ania: 534 483 111, 32 729 81 54, 511 094 147
Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58
Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia