Opiekunka Niemcy Podstawowy język - Gliwice

Opiekunka Niemcy Podstawowy język

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

OFERTA 58/AC NIEMCY

Na już!
MIEJSCOWOŚĆ: 71679 Asperg ( okolice Stuttgartu) , Niemcy
DOJAZD: Mały bus

Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 osoby na stanowisko opiekunki osoby starszej.

Osobą wymagającą opieki jest w miarę możliwości samodzielna 88 letnia kobieta, o 50 kilogramach wagi i 170 centymetrach wzrostu. Podopieczna cierpi na demencję, która w znaczącym stopniu postępuje. U kobiety występują początki Parkinsona. Podopieczna cierpi również na nadciśnienie, więc należy je mierzyć trzy razy dziennie. Starsza pani porusza się sama lub przy rollatorze, jednak potrzebuje asekuracji, gdyż ma częste zawroty głowy. Podopieczna jest zmuszona przyjmować dużo leków, jednak należy ja pilnować aby wszystkie zażyła. Kobieta nosi pieluchy, które trzeba zmieniać w ciągu nocy Podopieczna jest po operacji biodra i piersi. Kobieta ma rodzinę, która około raz w tygodniu przychodzi z wizytą. Kobieta mieszka w domu, w którym nie ma Internetu.

Obowiązki:
pomoc we wchodzeniu i wychodzeniu z łóżka,
pomoc w pielęgnacji i zmianie ubrań,
kompleksowa opieka,
prace domowe,
zajmowanie się ogrodem,
zakupy,
organizacja czasu.

Wymagania:
kobieta ,
podstawowa znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece,
spokojna osobowość,
bezkonfliktowość,
niekarana,

Do dyspozycji opiekunek:
własny pokój,
darmowe łącze telefoniczne

Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
terminowe wypłaty,
ciągłe ubezpieczenie,
składki zdrowotne oraz społeczne,
formularz A1,
karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),
na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu w Niemczech,
ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,
zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,
bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,
opiekę koordynatora na miejscu,
zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,
wsparcie i kontakt z biurem Concordia,
zdobycie doświadczenia,
możliwość podszkolenia języka niemieckiego,
często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

534 483 111, 32 729 81 54, 511 094 147
515 633 746, 32 718 64 58
504 131 616, 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia

Telefon: 534 483 111

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Opiekunka Niemcy Podstawowy język