Opiekunka Niemcy - Gliwice

Opiekunka Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

OFERTA 132/AC
71032 Boblingen, Niemcy
Zamiana na dzień: 12.11.2016
Osobą wymagającą opieki jest bardzo sympatyczny 92 letni mężczyzna, o 75 kilogramach wagi i 165 centymetrach wzrostu. U Podopiecznego występuje PS 3. Mężczyzna ma sparaliżowaną lewą rękę. Stara się wszystko robić sam, w miarę możliwości. Mieszka on sam w domu, w którym znajduje się specjale łóżko medyczne. Syn podopiecznego mieszka 500 km od ojca, natomiast niedaleko mieszka przyjaciółka podopiecznego, która często Go odwiedza i pomaga. Mężczyzna przesypia całe noce.
Obowiązki:
-pielęgnacja podopiecznego,
-pomoc w wchodzeniu i wychodzeniu z łóżka,
-pomoc w myciu i zmienianiu ubrań,
-prace domowe,
-organizacja czasu.
Wymagania:
-kobieta ,
-niepaląca,
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
-doświadczenie w opiece,
-spokojna osobowość,
-bezkonfliktowość,
-niekarana,
Do dyspozycji opiekunek:
-własny pokój,
-własna toaleta,
-wspólna łazienka,
-darmowe łącze telefoniczne na stacjonarne do Polski,
-Internet.
Oferujemy:
-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
-terminowe wypłaty,
-ciągłe ubezpieczenie,
-składki zdrowotne oraz społeczne,
-formularz A1,
-karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),
-na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu w Niemczech,
-ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,
-zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,
-bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,
-opiekę koordynatora na miejscu,
-zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,
-wsparcie i kontakt z biurem Concordia,
-zdobycie doświadczenia,
-możliwość podszkolenia języka niemieckiego,
-często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy http://agencja-concordia.pl/jestes-opie…/wypelnij-formularz/ . W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
534 483 111,
32 729 81 54,
511 094 147
515 633 746,
32 718 64 58
504 131 616,
32 718 65 20

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia

Telefon: 534 483 111

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Opiekunka Niemcy