Opiekunka do samodzielnej podopiecznej. Nowa oferta! - Gliwice

Opiekunka do samodzielnej podopiecznej. Nowa oferta!

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

02/CV/2016 Praca dla opiekunki
Miejscowość: 83435 Bad Reichenhall
(przepięknej górskiej i uzdrowiskowej miejscowości)
Start: druga połowa listopada 2016
Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka,
dla sprawnej i samodzielnej podopiecznej, która jest
bardzo samotna po śmierci męża.
Obowiązki opiekunki:
- prowadzenie domu
-dotrzymywanie towarzystwa starszej Pani
- zakupy ( opiekunka lub rodzina - do ustalenia)
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu.
Rodzina mieszka niedaleko i odwiedza podopieczną.
Wymagania:
- doświadczenie opiece
- palenie możliwe na dworze
- język niemiecki umożliwiający swobodną komunikację
Opiekunka ma do dyspozycji:
- pokój
Oferujemy:
- organizację dojazdu i pokrycie kosztów
\"od domu do domu\"
- 1 umowę na długi okres
- premię świąteczną
- dyżury telefoniczne także w weekendy i święta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wysokie składki ZUS
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty 02/CV/2016 na adres: n.matysiak@agencja-concordia.pl
534 483 111, 32 729 81 54
515 633 746, 32 718 64 58
504 131 616, 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

CONCORDIA

Telefon: 504131616

ZdjęciaZdjecia - Opiekunka do samodzielnej podopiecznej. Nowa oferta!