Operator CNC, Isselburg - Gliwice

Operator CNC, Isselburg

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Operator CNC
Miejsce pracy: 46419 Isselburg , Niemcy (miasto przy granicy z Holandią)
Znajomość języka niemieckiego: komunikatywny niemiecki
Nr oferty 01/38/LU/2017

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Operator CNC

Obowiązki:
-obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC

Wymagania:
-znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
-doświadczenie jako operator maszyn CNC, gotowość pracy w systemie dwu zmianowym,
-chęć podjęcia pracy w Niemczech w dłuższym okresie czasu,
-posiadanie własnego samochodu oraz prawa jazdy kat B
- certyfikaty mile widziane

Pracodawca oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie brutto 16,50 euro/h plus dodatek 200 EUR netto premii miesięcznie, Niemiecką umowę o pracę, świadczenia socjalne,
Zapewnione zakwaterowanie, możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/38/LU/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 324944452, 519 684 977 lub 519 685 033

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.